Created with PPC

Copyright 2016 Muzeum Regionalne w Lubaniu

Muzeum Regionalne w Lubaniu

  1. pl
  2. de

Dni i godziny otwarcia

 

Od maja do kwietnia Muzeum jest czynne od wtorku do piątku w godz. 9:00 - 15:30, a w soboty i niedziele od 10:00 - 16:00. Od października do kwietnia Muzeum jest czynne od wtorku do piątku w godz. 9:00 - 15:30, a w soboty i niedziele od 10:00 - 16:00.
Ostatnie wejście do muzeum w dni powszednie jest możliwe o godz. 15:00, a w soboty i niedziele o godz. 15:30.
Bilet wstępu do Muzeum kosztuje 1 złoty. W soboty wstęp jest bezpłatny.
Zwolnieni z opłaty za wstęp są pracownicy muzeów wpisanych do Państwowego Rejestru Muzeów, członkowie Międzynarodowej Rady Muzeów (ICOM) oraz Międzynarodowej Rady Ochrony Zabytków (ICOMOS), osoby fizyczne odznaczone Orderem Orła Białego, Orderem Wojennym Virtuti Militari, Orderem Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej, Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. 
Grupy zorganizowane mają obowiązek powiadomienia pracowników Muzeum o zamiarze zwiedzania z kilkudniowym wyprzedzeniem. Rezerwacji zwiedzania Muzeum można dokonywać osobiście w biurze Muzeum, telefonicznie lub poprzez e-mail.
Zorganizowane grupy złożone z osób, które nie ukończyły osiemnastego roku życia, powinny znajdować się pod opieką nie mniej niż jednego opiekuna na każde dziesięć osób.