Jubileuszowa książka już w sprzedaży.
Szczegóły w artykule powyżej

Obraz L. Danzigera pt. "Noc wigilijna w Lubaniu"
teraz dostępny dla każdego.
Szczegóły w artykule powyżej

17 grudnia 2020
  Z Lubaniem w życiorysie Wybór biogramów z okazji 800 lat miasta      Mamy zaszczyt poinformować, że jest dostępna  w sprzedaży jubileuszowa książka pt. Z Lubaniem w życiorysie. Wybór biogramów z okazji 800 lat miasta.    Książkę przygotowało 23 znakomitych regionalistów. Na jej kartach zaprezentowali oni sylwetki 83 postaci, których życie w wyrazisty sposób splotło się z historią Lubania. To wyjątkowa publikacja z okazji wyjątkowej rocznicy. Każdy, komu bliski jest Lubań i jego historia powinien mieć ją w swojej biblioteczce.     Książka posiada twardą oprawę, bogatą szatę graficzną oraz liczy 176 s. Należy dodać, że została wydana w małym nakładzie. Książkę w cenie 45,00 zł za egzemplarz  można nabyć w sekretariacie Muzeum Regionalnego w Lubaniu w godz. 8:00-15:30, od poniedziałku do piątku.
17 grudnia 2020
Świąteczny upominek z Lubania Obraz Noc wigilijna w Lubaniu autorstwa przedwojennego lubańskiego malarza Ludwiga Danzigera od 21 grudnia 2020 r. (poniedziałek) dostępny będzie dla każdego w formie wysokiej klasy reprodukcji. Kopie wspaniałego dzieła lubańskiego artysty można nabyć w sekretariacie Muzeum Regionalnego w Lubaniu (Rynek-Ratusz) w godz. 8:00-15:30, od poniedziałku do piątku. Cena jednej sztuki reprodukcji w formacie A4 wynosi 15,00 zł. Obraz po oprawieniu wzbogaci wystrój każdego wnętrza, łącząc je z historią naszego wspaniałego miasta. Gorąco polecamy pod choinkę.